چگونه روی هاست ، بهترین طراحی سایت را داشته باشیم؟

یک بار در حالی که من فقط باید چیزی جدید را امتحان کنم. شاید احساس می کنم مهارت هایم کم است. شاید میخواهم نورونهایی را که مسئول خلاقیت من هستند، پرتاب کنم. شاید من خسته ام دلایل زیادی برای بروز یک چالش طراحی وجود دارد.
در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد: شما می توانید طرح های مفهومی را به مجموعه خود اضافه کنید. شما می توانید در مورد تجربیات خود وبلاگ بگذارید و مهارت های خود را در انجام این کار تبلیغ کنید. شما می توانید با دوستان طراحی طراح چالش طراحی کنید و شاید رقابت کنید. شما می توانید درک بیشتری از تکنولوژی که استفاده می کنید به دست آورید.
نکته این است که کاری را به شیوه ای متفاوت انجام دهیم. به خاطر خود تغییر نمی کند همیشه توصیه، اما تلاش چیز جدیدی است که چگونه ما به عنوان طراحان، و به عنوان مردم رشد می کنند. شاید فقط یکی از این چالش ها را در سایت مشتری انجام ندهید، مگر اینکه کاملا مطمئن شوید که آنها آن را دوست دارند.
کسب در آمد از طراحی سایت

طراحی سایت

1. سعی کنید چیز جدیدی بسازید
این واقعا شخصی من است که به چالش بکشد. من سعی می کنم چیزی بسازم – معمولا چیزی برای انجام طرح است – که قبلا ساخته نشده ام. این می تواند یک رابط کاربری پیمایش افقی و قابل دسترسی باشد، یک صفحه سه ستون که در واقع آن را دوست دارم یا یک تصویر پس زمینه پاسخگو با صفحه نمایش با موقعیت مطلق است.
این یک چالش است که شما می توانید از ماژول های CSS جدیدتر یا تکنیک هایی که ممکن است قبل از آن فکر نکرده اید، بدون نگرانی بیش از حد درباره سازگاری متقابل مرورگر و سایر مسائل مشابه آن، مشکلی ایجاد کنید.
2. رنگ های خود را تغییر دهید
من می دانم که من شخصا همیشه وسوسه با آنچه که من می دانم کار می کند، تا آنجا که رنگ می رود. من عاشق سایه هایی از رنگ هایم، گل های من، سبزی های اشباع شده من و بلوز، و غیره. به استثنای مواردی که شما نیاز به دنبال یک سبک خاص یا راهنمایی برند دارید، می توانید به راحتی بر آنچه که می دانید کار می کند.
خب، درست در خارج از منطقه راحتی شما! ساختن یک سایت با یک طرح رنگی که معمولا به آن نخواهید انجامید. برای من، از رنگهای روشن و پررنگ استفاده می شود. من باید به طور کلی جذب اشباع شود. برای شما، ممکن است طرح تیره را در نظر بگیرید، اگر شما معمولا آنهایی را سبک می کنید. اگر به مستقیما روشن و جسور هستید، از رنگ های آرام تر استفاده کنید. بسیاری از ما، من خودم، از کنتراست کافی در طرح های ما استفاده نمی کنند. سعی کنید با اضافه کردن بیشتر هک، یک طرح کاملا سیاه و سفید را امتحان کنید و آن را کار کنید.
3. کپی یک لایه ی کاملی
خوب، دقیقا همان سایت شخص دیگری را کپی نکنید. فقط یک سایت را با یک طرح خوب یا پیچیده پیدا کنید و آن را بدون نگاه کردن به منبع کپی کنید. با بررسی عناصر طرح اصلی و کشف چگونگی انجام این کار خودتان، چیز را از ابتدا بسازید. از این برای یک سایت زنده استفاده نکنید، بلکه به عنوان یک تمرین HTML / CSS / JS ساده است.
شما می توانید یکی از این سایت های جذاب و آزمایشی را کپی کنید تا ببینید آیا می توانید همان ویژگی را مدیریت کنید. یا می توانید طرح را از یک سایت خرده فروشی بزرگ کپی کنید تا ببیند چگونه این مقدار HTML و CSS را به صورت عملی مدیریت می کند. یک سایت خبری را کپی کنید تا ببیند چگونه یک مقیاس بزرگ مقادیر متن و تصاویر را به شیوه ای پاسخگو اداره می کند.
به یاد داشته باشید، این نکته این نیست که کپی کامل یک پیکسل ایجاد شود، بلکه باید اصول پشت تصمیم گیری های طراحی را یاد بگیرد.

برای سفارش طراحی سایت می توانید به این لینک مراجعه کنید.
برای سفارش هاست ، هاست لینوکس به این لینک مراجعه کنید.

4. DESIGN AND / OR CODE یک سایت با استفاده از ابزارهای جدید
اگر از بنیاد استفاده می کنید، سعی کنید بوت استرپ یا یک چارچوب شناخته شده کمتر شناخته شود. یک پیش پردازنده متفاوت را امتحان کنید. یک CMS متفاوت را امتحان کنید یک مدیر فایل یا ویرایشگر متن متن را امتحان کنید. اگر شما یک برنامه نویس هستید و / یا مانند درد، چارچوب JS مورد علاقه خود را رها کنید، و سعی کنید یکی دیگر از.
بدیهی است، اگر می خواهید عمیق بمانید، این یکی از چالش های طولانی است، اما لازم نیست که برای یادگیری اصول عملی ابزارهای جدید بیش از حد طول بکشید. کلید ضروری نیست که همه چیز در مورد گردش کار شما تغییر کند، بلکه خودتان را به ایده های جدید و بالقوه بهتر برسانید.

5. متد جدید را امتحان کنید
شبیه به آخرین ورودی، شما می توانید یک بعد از ظهر و یا دو را به تلاش کاملا متفاوت از کار. اگر شما عمدتا یک متخصص گرافیک هستید، سعی کنید که دیگران را شروع و تکمیل کنید. به چگونگی سازماندهی لایه های دیگران نگاه کنید. ببینید اگر می توانید چیزی از آنها یاد بگیرند. یا شما ممکن است به یک روش طراحی کامل و جامع از قبیل طراحی اتمی نگاه کنید.
در سمت توسعه بخش جلویی، شما ممکن است یک روش جدید CSS را امتحان کنید. Hongkiat یک مرور کلی از برخی از روش های محبوب تر سازماندهی CSS خود را ارائه می دهد.

6. طراحی قدیمی را بازبینی کنید
هنگامی که به کار طراحی قدیمی من نگاه می کنم، عواطف رایج من، ناامیدی و مقدار کمی انزجار است. در آن ایالت، من اغلب تصمیم گرفتم برای طراحی کامل طراحی کنم. اگر تا به حال این کار را انجام داده اید، شانس این است که کار قدیمی شما بر اساس اصول جامع ساخته شود. این فقط باید به روز شود و تصفیه شده.
نگاهی به طراحی قدیمی و به روز رسانی آن بدون تغییر عناصر اصلی آن. شاید طرح مشابه را حفظ کند، اما فاصله ی عناصر را به روزرسانی کنید. قلمهای انتخاب شده را نگه دارید، اما سبک های متن را به روزرسانی کنید تا بازتاب اطلاعات خود را از تایپوگرافی بهتر کنید. رنگ های انتخاب شده را نگه دارید، اما بهتر از آنها استفاده کنید.
فقط ببینید چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما دانش جدید را به طراحی قدیمی اضافه می کنید، به جای آن که تمام آن را بسوزانید و شروع به کار کنید.

7. پیگیری یک راهنمایی (راه سخت)
آموزش اغلب ثروت از اطلاعات است، حتی اگر شما در برخی از زمان ها بوده اید. کد را کپی نکنید و بگذارید یک آموزش خوب و طولانی پیدا کنید و هر کدام از مثال های کد خود را تایپ کنید. هر مرحله را در فتوشاپ با دقت دنبال کنید. مشاهده کنید که همه چیز تغییر می کند به عنوان یک قطعه از پازل اضافه شده است.
اگر کمی به شما نرسید، گوگل آن را تا زمانی که انجام نداده اید. چالش اینجا تنها خلاقیت نیست، بلکه درک … و شاید استقامت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *